Nőnapi verscsokor a Pécsi Vásártéren
A Nemzetközi Nőnap alkalmából idén is különleges irodalmi köszöntéssel készültek a hölgyek számára a Pécsi Nemzeti Színház művészei.
A Pécsi Vásártéren az ünnepnapon nem mindennapi élmény fogadta a látogatókat. A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. és a Pécsi Nemzeti Színház együttműködésében – immár hagyományosan – nőnapi verscsokor hangzott el a magyar és a világirodalom legszebb alkotásaiból.
A gondosan összeállított irodalmi válogatás a vásártéren elhelyezett hangszórókból, felvételről szólt a közönséghez, különleges ünnepi hangulatot teremtve a nőnap alkalmából kilátogató látogatók számára.
A verscsokrot tolmácsoló színművészek: Götz Attila, Laklóth Aladár, Lipics Zsolt, Németh János, Széll Horváth Lajos és Tóth András Ernő.
A színház közösségi felületein is köszöntöttük a hölgyeket: egy kedves videóban Juhász Bence és Takaró Kristóf mondtak nőnapi jókívánságokat.