Ugrás a tartalomra

bérletvásárlás online 5% kedvezménnyel - szeptember 30-ig!

Pécsi Nemzeti Színház logó

További hírek

Az évad első Erkélykoncertje

2025. szeptember 20-án szombaton 18.00-kor találkozzunk a  Színház téren

Új arcok a Pécsi Nemzeti Színház színpadán

A 2025/2026-os évadban társulatunk több tehetséges művésszel bővül.

Bérletajándékozás

Idén is megajándékoztuk egy hűséges nézőnket.

Óriási sikerrel mutattuk be a Rokonokat!

Április 12-én a Pécsi Nemzeti Színház színpadán hatalmas közönségsikerrel mutattuk be Móricz Zsigmond klasszikusát.

A mindig aktuális történet, a kiváló színészi alakítások és az erőteljes színpadi megvalósítás egyaránt hozzájárultak ahhoz, hogy a premier felejthetetlen színházi élménnyé váljon.

A darab érzékenyen és ugyanakkor nyersen tárja fel a hatalom, a korrupció és az erkölcsi dilemmák örökérvényű kérdéseit – a nézők vastapssal jutalmazták az alkotók munkáját. A rendezés szemléletmódja hű maradt a mű eredeti szellemiségéhez, miközben új értelmezési rétegeket is megnyitott a mai közönség számára 

Köszönjük minden nézőnknek, hogy velünk tartottak ezen az emlékezetes estén – és szeretettel várunk mindenkit a következő előadásokon is!